مقاله دوربین مداربسته uniview
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

چگونه سریال محصولات یو نی ویو را در سایت ثبت کنیم؟

امتیاز ۰/۰ از ۰ رای
وارد کردن سریال و ثبت آن در سایت به نام کاربرالزامی می باشد. این کار هم اطمینان اصالت کالا و هم بهره مندی از شرایط گارانتی محصولات را به همراه خواهد داشت. در صورتی که در زمان استفاده از محصولات با مشکلی مواجه شدید، نیاز است که در سایت جهت محصول مورد نظر تیکت ثبت کنید. لازمه ثبت تیکت، ثبت سریال به نام خودتان می باشد که این مرحله حتما پس از خرید باید انجام شود.
جهت ثبت سریال در سایت مراحل زیر را طی نمایید.
1- ابتدا وارد سایت Uniq24.com شده و طبق تصویر زیر از بالای صفحه منوی ثبت سریال را انتخاب کرده، مدل و سریال محصول خود را وارد و بر روی بررسی سریال کلیک نمایید.
 
2- در مرحله بعد نیاز به احراز هویت شما می باشد. در صورتی که قبلا ثبت نام نموده اید فقط کافی است مطابق تصویر زیر از قسمت چپ وارد پروفایل خود شوید. در صورتی که قبلا ثبت نام نکرده اید، با پر کردن فرم ثبت نام سمت راست و انتخاب گزینه ثبت نام در انتهای فرم و دریافت تاییدیه ثبت نام، اطلاعات خود را در قسمت سمت چپ وارد کرده و وارد پروفایل خود شوید.
 
 
3- پس از اینکه اطلاعات خود را وارد نمودید و وارد پروفایل خود شده اید، در جدول کالایی که در ابتدا اقدام به ثبت سریال آن نمودید را مشاهده می کنید. در پایین جدول مطابق تصویر زیر با انتخاب گزینه "ادامه و تکمیل مراحل ثبت" رسید ثبت سریال به شما اعلام می گردد که شامل اطلاعات شما و تاریخ انقضای گارانتی در آن درج شده است. در صورتی که می خواهید از خدمات جهت این دوربین بهره مند شوید، در انتهای همین صفحه گزینه "می خواهم از خدمات پس از فروش استفاده کنم" را انتخاب کرده و اقدام به ثبت تیکت نمایید.
 
 
 
در صورت بروز هرگونه مشکل و سوال با انتخاب لینک https://www.uniq24.com/Support و ثبت تیکت با ما در ارتباط باشید.